Maudie – Sua Vida e sua Arte DUBLADO E LEGENDADO ONLINE | To You, The Immortal 5 | Big Legend 2018 WEBRip XviD MP3-FGT

David Mitchell

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 14.7.1974

Miesto Narodenia: Salisbury, Wiltshire, Anglie, Velká Británie

 

...více

Životopis

David Mitchell (*14.07.1974, Salisbury, UK) je britským hercem, autorem a komikem. Znám je jako polovička z dua Mitchell a Webb, jako Mark z Peep Show, jako častý návštěvník televizních panelových pořadů (QI, Would I Lie To You, Mock The Week, …) a také jako sloupkař Observeru a Guardianu. V březnu 2012 bylo oficiálně oznámeno zasnoubení Davida Mitchella s Victorií Coren.

David Mitchell se narodil hotelovým manažerům Ianovi a Kathy Mitchellovým. Vyrůstal v Salisbury, po narození jeho bratra se rodina přesunula do Oxfordu. David studoval historii na Peterhouse univerzity Cambridge. Během studií navštěvoval i zdejší divadelní spolek Footlights, ve kterém zastával i funkci prezidenta. Potkal se tak i s budoucími kolegy z branže – Robertem Webbem, Richardem Ayoade, Matthew Holnessem či Lucy Montgomery. Po studiích pracoval například i jako šatnář a uvaděč.

Nadále vystupoval se spolužákem Robertem Webbem; spolu napsali i několik skečů pro VELKOVLAK. V roce 2000 si oba zahráli v šestidílném seriálu BRUISER, pro který napsali velkou část materiálu. První samostatný skečový pořad Davida a Roberta se jmenoval THE MITCHELL AND WEBB SITUATION (2001). Opravdový úspěch však přišel až s uvedením sitkomu Channelu 4 s názvem PEEP SHOW (2003), ve kterém David hraje jednoho z dvojice spolubydlících - Marka Corrigana.

Pro BBC Radio 4 připravili (opět s Webbem) pořad That Mitchell and Webb Sound. Materiál z tohoto pořadu se stal základem pro skečový pořad THAT MITCHELL AND WEBB LOOK (2006). Do roku 2011 byly natočeny 4 série, nové zatím nemá BBC v plánu. Za role v Peep Show a TMaW Look byl oceněn jako nejlepší komediální herec. Mitchell a Webb si zahráli i hlavní role ve filmu MAGICIANS z roku 2007.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.