Seraph of the End | Assistir Tomb Raider A Origem Dublado Online HD | Divine Gate

Chris Pratt


(Christopher Michael Pratt)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 21.6.1979

Miesto Narodenia: Virginia, Minnesota, USA

 

...více

Životopis

Americký herec Christopher Michael Pratt se narodil 21.06.1979 ve Virginii ve státě Minnesota. Poté, co úspěšně dokončil střední školu, tak se přestěhoval na Hawaii. Zde pracoval jako číšník v několika restauracích a v jedné z nich si ho všimla i herečka Rae Dawn Chong, kterou zaujal jeho smysl pro humor. Herečka chystala v roce 2000 svůj režijní debut a Chrisovi v něm svěřila hlavní roli. A i když se snímek CURSED PART 3 nakonec moc nepovedl, Chrisovi se herectví zalíbilo a o své budoucnosti měl jasno.

Po několika nevýrazných rolích a hostování v seriálu LOVKYNĚ, přišel průlom v roce 2002, kdy získal roli Brighta Abbotta v úspěšném seriálu EVERWOOD. Za tuto roli byl dvakrát nominován na cenu Teen Choice Award. Při natáčení se poznal s herečkou Emily VanCamp, která v seriálu ztvárňovala jeho sestru Amy, s níž nějakou dobu chodil. Když byl seriál po čtyřech sezónách ukončen, Pratt úspěšně přestoupil do dalšího seriálu, kterým byl oblíbený O.C.. Ve čtvrté sezoně zde hrál věčně rebelujícího Ché- kamaráda Rachel Bilson a studenta z Brown University.

V našich kinech jsme ho mohli vidět díky filmu WANTED. V akční jízdě režiséra Timura Bekmambetova ztvárnil Barryho, kamaráda a kolegu z práce Jamese McAvoye. Momentálně dokončuje komedie KIDS IN AMERICA a DEEP IN THE VALLEY, kde ztvární hlavní roli a objeví se i v hvězdně obsazené romanci BRIDE WARS. Mezi očekávané snímky patří i JENNIFER´S BODY režisérky Karyn Kusamové, kde ho uvidíme ve vedlejší roli.

Ve volném čase rád rybaří, natáčí krátké snímky, skládá hudbu nebo píše texty. Má dva starší sourozence, bratra a sestru. Je narozen ve znamení Blíženců. Měří téměř sto devadesát centimetrů a doma mu přezdívají ,,opičák“.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.