Years Years – If You Re Over Me Olly Alexander The Graham Norton Show 15 June 2018 mp3 song | Hibari ga Naitara Tsukamaete | ESET Mobile Security Antivirus APK Free Download

Tony Goldwyn


(Anthony Howard Goldwyn)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

Herec, Režisér,  

Narodený: 20.5.1960

Miesto Narodenia: Los Angeles, Kalifornie, USA

 

...více

Životopis

Anthony Howard "Tony" Goldwyn se narodil 20. května 1960 v Los Angeles, USA do rodiny filmového producenta Samuela Goldwyna, Jr. I další členové rodiny byli z uměleckého prostředí. Obě babičky byly herečky, děda z matčiny strany byl dramatik. Goldwyn studoval Hamilton College v Clinton, New York, Brandeis University v Waltham, Massachusetts (kde získal titul B.F.A.) a London Academy of Music and Dramatic Art. Je ženatý a má dvě dcery.

První filmovou roli získal ve filmu FRIDAY THE 13TH PART VI: JASON LIVES (1986), V seriálu DESIGNING WOMEN hraje mladého interiérového designéra, který je HIV pozitivní. Ale asi nejznámější rolí je postava Carla Brunera ve filmu GHOST z roku 1990. V minisérii z produkce HBO FROM THE EARTH TO THE MOON (1998) hrál astronauta Neila Armstronga, v roce 1999 propůjčil svůj hlas TARZANOVI ve stejnojmenném animovaném filmu. Roli získal i ve filmu THE LAST SAMURAI (2003), kde hrál plukovníka Bagleyho, objevil se i v seriálech WITHOUT A TRACE (2004) nebo DEXTER (2006). Hraje i na prknech, která znamenají svět.

Goldwyn také režíruje. Z filmů režíroval například A WALK ON THE MOON (1999) nebo LAST KISS (2006), ze seriálů například jeden díl WITHOUT A TRACE, dva díly GREY'S ANATOMY (2006) nebo čtyři díly DEXTERA.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.