28 Dias Despues BLuRayRip | Spartacus Cassandra FRENCH DVDRIP 2016 | Underbelly

Ted Levine


(Frank Theodore Levine)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 29.5.1957

Miesto Narodenia: Parma, Cleveland, Ohio, USA

 

...více

Životopis

Ted Levine se narodil 29 května roku 1957 v americkém státě Ohio, ve městě s italským jménem Parma. V polovině sedmdesátých let začal navštěvovat Marlboro College and the University of Chicago. Ještě během studií se upsal chicagskému divadlu Reamains Theatre, kde hrál například s Garym Coleem nebo Willem Petersonem.

PO takto nabytých zkušenostech začal Ted pošilhávat i po televizní produkci, kde se uchytil začátkem osmdesátých let ve slavném seriálu CHARLIEHO ANDÍLCI, zahrál si i v akční podívané RAMBO 2. Po několika menších rolích v televizních produkcích dostal nabídku, která jej konečně dostala z televizních studií do vedlejších rolí ambicióznějších snímků. Řeč je o snímku MLČENÍ JEHŇÁTEK, ve kterém Ted Levine, vlastním jménem Frank Theodore Levine, zahrál sériového vraha Buffalo Billa.

Po získané popularitě sice dostával více příležitostí, povětšinou se ale jednalo pouze o podlé, nebezpečné nebo záporné charaktery - z těch důležitějších jmenujme například role ve filmech NELÍTOSTNÝ SOUBOJ, NENÍ ÚNIKU, RYCHLE A ZBĚSILE. Vyjímkou byla role v dramatu GEORGIA, která jej představila jako upřímného a sympatického manžela Mare Winninghamové. Poté následovala další série nevalných charakterů, viz filmy ALI, JÍZDA DO PEKEL, WONDERLAND MASAKR, MANCHURIANSKÝ KANDIDÁT. A opět velmi kladná postava, tentokrát role kapitána Lelanda Stottlemeyera v televizním seriálu MONK.

Zatím posledními Tedovými rolemi jsou vedlejší postavy v AMERICKÉM GANGSTEROVI A ZABITÍ JESSEHO JAMESE ZBABĚLCEM ROBERTEM FORDEM. Za zmínku stojí i fakt, že Ted propůjčil svůj hlas Sinestrovi v SUPERMAN: THE ANIMATED SERIES a JUSTICE LEAGUE.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.