And When Did You Last See Your Father? | 576 comments | Game of Thrones S06E04 1080p HDTV HEVC 6CH x265 [1080P][HEVC]

Mila Kunis


(Milena Markovna Kunis)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 14.8.1983

Miesto Narodenia: Černovice, Ukrajina, Sovětský svaz

 

...více

Životopis

Mila Kunis, celým menom Milena Markivna Kunis sa narodila židovskej rodine, v ukrajinskom meste Černovice. Jej otec Mark bol inžinier a jej matka Elvira bola učiteľka fyziky. Brat Mike je biochemik. Keď mala Mila 7 rokov, Ukrajina sa odtrhla od ZSSR, a ona s rodinou sa odsťahovala, za vidinou lepšieho života, do Los Angeles.

Odmala sa ukázal jej talent na jazyky - anglicky sa naučila pozeraním show „Saved by The Bell" a „The Price is Right“. V Long Beach sa prihlásila na strednú školu Hubert Howe Bancroft, po skončení prvého stupňa strednej školy zobrala hodiny herectva v Beverly Hills Studio a hrala vedľajšie malé úlohy v detských programoch a reklamách. Objavila sa v jednej epizóde "Days of Our Lives". Prešla na Fairfax-ovú strednú školu, kde v roku 2001 zmaturovala a začala sa venovať svojej kariére naplno.

Mila sa ukázala svetu v televíznej sérii "THAT ´70s SHOW" v 1998. Všetci uchádzajúci o rolu v show museli mať minimálne 18. Mila povedala, že bude mať 18 na narodeniny – ale nepovedala na ktoré. Rolu Jackie Burkhart si udržala aj napriek tomu, že režiséri zistili jej skutočný vek 14 rokov, (keď sa začalo natáčať mala 15) a neoľutovali. Týmto seriálom na seba upozornila. Objavila sa vo filme „HONEY, WE SHRUNK OURSELVES“ vo vedľajšej úlohe. Neskôr vo filme "GIA" stvárnila mladú Angelinu Jolie . Mila dala hlas Meg Griffin v animáku "FAMILY GUY", za čo bola nominovaná na Annie Award v roku 2007. Mila je heterochromatic, čo znamená že má dve farby očí, jedno je modré a druhé hnedé. To je výsledok injekcií, ktoré podstúpila keď, sa u nej prejavil zelený zákal očí.

Pre jej prirodzenú krásu sa o ňu začal zaujímať modeling. Objavila sa v časopise "Stuff". Bola ohodnotená ako 54. v rubrike Najsexy ženy sveta 2002. Takisto si zahrala v rôznych hudobných klipoch ako napríklad u svojej obľúbenej skupiny Aerosmith – Jaded, alebo The Strokes - The End Has No End... Mala možnosť si zahrať v nie až tak dobrom pokračovaní AMERICKÉHO PSYCHA a vo filme "MAX PAYNE" po boku skúseného Marka Wahlberga.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.