Witches of East End | Mad: Best of Fussball | Discovery Pro 5.5

Tim DeKay


(Timothy Robert DeKay)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

 

...více

Životopis

Tim se narodil 12. června 1963 v Ithace ve státě New York, USA. Vyrostl a navštěvoval školu v Lansing ve státě Michigan, kde hrál ve školním týmu basketball a baseball. Později studoval na univerzitě Le Moyne obchod a filozofii. Po krátké době, kdy hrál profesionálně baseball, rozhodl se směrovat kariéru k divadlu. Na univerzitě Rutgers v New Jersey obdržel titul MFA (Master of Fine Arts). Zde později potkal i svou nynější ženu, se kterou má dvě děti.

V roce 1995-1996 se objevil v jeho první roli ve třech epizodách seriálu SEAQUEST DSV jako Lawrence Deon. Následoval film IF THESE WALLS COULD TALK a menší role v seriálech SEINFELD, THE RING nebo GRACE UNDER FIRE. Poté samozřejmě následovaly další menší role v seriálech a filmech, jako je NCIS, KRIMINÁLKA MIAMI a LAS VEGAS, ZÁKON A POŘÁDEK, CHUCK, ALLY MCBEAL, PARTY OF FIVE.

V roce 2000 si zahrál trochu viditelnější roli ve filmu BIG EDEN, v roce 2004 ve filmu POD KONTROLOU jako Bill Caputo nebo v roce 2006 ve filmu POKOJNÝ BOJOVNÍK trenéra gymnastiky. Tim zároveň hraje v divadle na Broadway, kde si zahrál ve hrách jako Ridiculous Fraud, Billy Budd, Someone to Watch Over Me nebo The Lion in Winter.

V roce 2009 režíroval a produkoval krátký film THIS MONDAY. Tento film byl zahrnut do programu minimálně půl tuctu filmových festivalů, například Short Film Corner v Cannes. Na mezinárodním Short Film festivalu v Palm Springs byl tento film označen za ten absolutně nejlepší a dostal čtyři hvězdičky (ze čtyř).

Jeho prozatím největší úspěch je role v seriálu WHITE COLLAR (Ve službách FBI), kde hraje agenta FBI, který po boku s Nealem Caffreym (Matthew Bomer) chytá zloděje, padělatele a podvodníky.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.