El destino de Júpiter | télécharger Dans un recoin de ce monde | Thám Tử Lừng Danh Conan chap 801

Tom Schilling

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 10.2.1982

Miesto Narodenia: Berlín, Německo,

 

...více

Životopis

Je jedním z nejvíce talentovaných mladých herců v Německu, ve věku 12 let byl oslovený režisérem Thomasem Heisem a zahrál si v divadelní hře "IM SCHLAGSCHATTEN DES MONDES" Berlínského spolku. V příštích čtyřech letech si Tom zahrál i jiné role. Werner Schroeter ho obsadil do "MONISEUR VERDOUX," Carmen Maja Antoni v "INGWERTOPF", Andrea Sarti v "ŽIVOT GALILEŮV" a Stephan Lose ve snímku "PRINZ VON HOMBURG".

V roce 1999, Toma Schillinga čekal nakonec jeho televizní debut jako chuligán Tucky v seriálu Bena Verbongse "TATORT - KINDER DER GEWALT". Film Friedemanna Frommse "ZEMĚ HOJNOSTI" (1999) znamenal pro Toma první fimovou roli, která zvrátila jeho kariéru, role Janosche Schwarze - za tu byl oceňen Bavorskou filmovou cenou pro nejlepšího mladého herce - ve snímku Hanse-Christiana Schmida, "CRAZY" (2000) zaznamenal úspěch po boku Roberta Stadlobera a Julie Hummer.

Roku 2000 byl Brigitte Muellerovou obsazen do dramatu "DER HIMMEL KANN WARTEN", po němž následuje "TATORT - TOT BIST DU!", "WEIL ICH GUT BIN" a "HERZ ÜBER KOPF" (všechno 2001), v němž si Schilling opět zahraje s Julií Hummer. "VERSCHWENDE DEINE JUGEND" (2003), poté následovala role v "AGNES A JEJÍ BRATŘI", "NAPOLA", a "EGOSHOOTER" (všechno 2004), "DVOJÍ NEPŘÍTEL" (2005) a "ELEMENTÁRNÍ ČÁSTICE "(2006).
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.